SDH Vrbka MH StmPM - Machová + vyhlášení celkových výsledků 7.9.2013

Název

Popis

Poslední kolo 12. ročníku StmPM se konalo v Machové. I když jsme byli stále na 1. místě, z průběžných výsledků bylo jasné, že první může být kdokoli z prvních tří. Mezi vedoucími byla nervozita o mnoho znatelnější než mezi dětmi. I vedoucím bylo jasné, že tato šance se nemusí již v jejich životě opakovat. Ze silné trojky šly první Míškovice. Jejich košař nenašrouboval koš a družstvo si nepřipsalo žádné další body. Tečovicím se jak naschvál podařil nejlepší čas za celý ročník, Štítná nad Vláří si počkala s top časem taky do Machové a Štípa dala patnáctku, tak jak jsme byli od ní zvyklí. Naše družstvo běželo ve stejném složení jako v Míškovicích. Savici držela Verča, koš šrouboval Pepa Po, spoj savic zdvihala Šárka, béčka dělala Eliška, rozdělovač Kryštof, levý proud Míša, pravý proud Vítek. Po problémech na levém proudu, kdy Míši upadla proudnice, dosáhlo družstvo na čtvrté místo a bralo 8 bodů do celkového hodnocení StmPM. Po sečtení všech bodů bylo jasno, družstvo SDH Vrbka MH kategorie mladší zvítězilo ve 12. ročníku Středomoravského poháru mládeže. Družstvo si odvezlo domů pohár za 1. místo ve 12. ročníku StmPM a putovní pohár za vítězství ve StmPM.