SDH Vrbka MH StmPM - Dřevohostice 31.8.2013

Jedenácté kolo StmPM se konalo v Dřevohosticích okres Přerov. Dřevohostičtí hasiči kromě uspořádání soutěže, umožnili také účastníkům navštívit expozici hasičského muzea, které se nachází v areálu Dřevohostického zámku. Exponáty v tomto muzeu jsou z větší míry zapůjčené ze SDH celé střední Moravy. Návštěvu muzea vřele doporučujeme, je se opravdu na co dívat.
Po prohlídce muzea jsme se již soustředili na soutěž. Po deseti kolech StmPM jsme stále drželi první příčku. Věděli jsme, že když budeme podávat naše standardní výkony a využijeme zaváhání našich největších soupeřů, můžeme v celkovém hodnocení StmPM pomýšlet na velice hezké umístění. Míškovice nechtěly ponechat nic náhodě v boji o první místo a útokem pod 16 sekund to jen dokázaly a braly 15 bodů za první místo. Další náš rival Tečovice bohužel pro ně svůj útok nezvládly úplně dobře a braly pouze 3 body. Další tým, který měl ještě ambice na čelní umístění Štípa, po chybě béčkaře, který nezapojil hadici do stroje útok nedokončil a byl z tohoto kola bez bodu. Naše družstvo ve složení - savici držela Verča, koš šrouboval Pepa Po, spoj savic zdvihala Šárka, béčka dělala Eliška, rozdělovač Kryštof, levý proud Míša, pravý proud Vítek dosáhlo na třetí místo a bralo 10 bodů do celkového hodnocení StmPM.
Na závěr soutěže, vyzval člen organizačního týmu soutěže a vedoucí kolektivu MH Dřevohostice bratr Mrtvý ostatní vedoucí kolektivů MH, aby sestavili družstvo a ukázali svým svěřencům, jak se to má dělat. Nakonec se družstva sestavila dvě a nastoupila proti sobě. Vítězem se stalo družstvo označené jako StmPM 1. Družstvo označené StmPM 2 mělo smůlu, že v průběhu jejich útoku došel mašince dech a pro poruchu stroje se již útok nedal opakovat, nic méně útok dokončilo.
I po závodech v Dřevohosticích okupujeme 1. příčku.

• 4 videa

Fototechnika

Olympus FE4040

Využijte slevy na vybrané produkty, které můžete snadno a rychle vytvořit z vlastních fotek. Různé druhy fotek, puzzle, pexesa... Darujte rodině nebo kamarádům dárek, který potěší dnes i za pár let. To vše právě teď! Akce platí do 19. 5. 2024