SDH Vrbka MH - Kvasice uzlovačka - 9.11.2013

První uzlovačka v této sezoně, které se naši mladí hasiči zúčastnili byla v Kvasicích. Družstvo, které soutěžilo ještě na jaře a v létě jako mladší nám už postoupilo do kategorie starší a v kategorii mladší se nám objevily nové tváře.
Pro členy družstva starších byly závody velmi úspěšné. Štafeta ve složení Kryšpa – lodní uzel, Víťa – tesařský uzel, Hanka – plochá spojka, Eliška – zkračovačka a Verča – úvaz na proudnici obsadila 3. místo z 8 a v jednotlivcích se umístila Hanka na 2. místě, Kryštof na 3. místě a Víťa na 19. místě ze 43 soutěžících.
Premiéru si odbyly děti v kategorii mladší kromě Josefa Pe, který soutěžil v uzlování již předloni. Štafeta mladších ve složení Šárka – lodní uzel, Olinek – tesařský uzel, Natálka – plochá spojka, Peťa – zkračovačka a Josef Pe – úvaz na proudnici obsadila 7. místo z 9 a v jednotlivcích se umístil Josef Pe na 6. místě, Peťa na 22. místě, Natálka na 24.místě, Šárka na 27. místě, Josef Po na 28. místě, Olinek na 32. místě a Anička na 34. místě z 40 soutěžících ve své kategorii.

Využijte slevy na vybrané produkty, které můžete snadno a rychle vytvořit z vlastních fotek. Různé druhy fotek, puzzle, pexesa... Darujte rodině nebo kamarádům dárek, který potěší dnes i za pár let. To vše právě teď! Akce platí do 19. 5. 2024
Zjistit více