SDH Vrbka - hodková mše, námětové cvičení a zábava - 29.6.2013

Vrbecké hodky, které pravidelně naplňují poslední červnový víkend jsou již za námi. Hodkám předcházel tradiční úklid sokolovny a prostranství před i za sokolovnou, kde se koná tradiční hodková zábava s tombolou a bohatým občerstvením.
Hodky zahájila mše svatá v sobotu po obědě. Po mši byl položen věnec k pomníku padlých občanů ve světových válkách. Dále následovalo námětové cvičení sborů dobrovolných hasičů okrsku Kvasice. Námětem byla dálková doprava vody z dolního konce obce nahoru na hřiště, kde byl hašen a úspěšně uhašen požár hromady klestí. Po ukončení námětového cvičení proběhl nástup sborů k vyhodnocení námětového cvičení před sokolovnou, které provedl starosta okrsku bratr Stančík. Dá se říct, že hodnocení bylo kladné. Než se zavelel rozchod byl jednotlivým sborům, které se zúčastnili námětového cvičení předán z rukou velitele SDH Vrbka bratra Viliama Pospíšila za sbor dobrovolných hasičů ve Vrbce pamětní list jako poděkování „za účast na námětovém cvičení“.
Ve večerních a nočních hodinách proběhla hodková zábava se skupinou MOTUS. Návštěvnost trochu zůstala za očekáváním, ale i přesto patří poděkování všem co přišli a utratili nějakou tu kačku. Snad se účastníci naší zábavy dobře pobavili a ti šťastnější si odnesli, ba i odvezli nějakou tu výhru z tomboly.
Na závěr bych chtěl poděkovat všem, kteří na úkor svého volného času pomohli tuto akci připravit a zabezpečit. Dále patří také poděkování všem, kteří přispěli pěknými cenami do tomboly.
A na závěr ještě jedna faktická poznámka. Říká se „nechval dne před večerem“ , ale určitě nikomu z nás neunikl výkon a obětavost , jak již se asi v našich řadách zažil výraz „mlaďochů“. Tímto jim děkuji za předvedený výkon a přeji jim, aby jim jejich nadšení a obětavost zůstalo i do budoucna.

Fototechnika

Olympus FE4040

V májové AKCI nyní máte fotoknihy s 25% a větší vyvolané fotky, vč. všech plakátů s 27% slevou. Neváhejte slevy využít. A nově nemusíte zadávat žádný kód. Slevu na produkty v akci získáte automaticky. Akce platí do 5. 5. 2024
Získat slevu